Welcome

Nu mai postati subiecte aici pentru ca acest forum va fi inchis. Noul site se afla la adresa web WWW.GPSZONE.RO. Va inregistrati cu un nou cont de utilizator pentru ca nu s-a putut transfera baza de utilizatori din vechiul forum si puteti posta subiectele dorite. Echipa de administrare si mii de membri s-au mutat deja pe noul forum unde sunt postate cele mai noi informatii. Multumim pentru intelegere !

Afisare parcari autostrada Here q2 2016

Last updated on 3 months ago
florinetzu25
Membru incepator

Salutare,

Aveti careva idee de ce la hartile Q1 si Q2 (2016) parcarile de pe autostrazi nu sunt afisate ?
Ma refer la faptul ca in Setari- Setari ghidare vizuala-Tipuri de servicii, linia in care era trecuta parcarea, acum este goala. Trebuie selectat manual si nu vede parcarile pe autostrada

Va multumesc

15 posts

Mirel101
Membru junior

Este de la harți, foloseștele pe cele de la TomTom Europa
tugui ionel
Membru veteran

Foloseste in continuare hartile Here dar pune in poi si fisierele de la TomTom
marian4229
Membru incepator

Aceasi problema o am si eu...dar daca chiar vrei sa parcarile si popasurile de pe autostrazi foloseste mapele 16q2 si poi de la 15q4.A fost singura combinatie care le are pe toate...problema cu parcarile se gaseste in poi si nu in harti!Salutari
cypros
Membru

nu ar fi mai bine poi de la 16.3 de la tomtom? am vazut ca poi-rile de la tomtom sunt mult mai mari, si daca nu ma insel functioneaza pe hartile de la here, in loc sa folositi poi mai vechi
misuC
Membru

Se pot folosi SIMULTAN TOATE POI-urile de la oricare provider si indiferent de vechime (aferente cu lic. lor) singurul dezavantaj apar mai multe pe aceiasi locatie ...
Nu tot ce e nou e si mai bun...
untudor
Membru incepator

la setul asta de POI,Europe Here 2016.Q2,am gasit parcarile (popasurile) de de autostrada in Setari- Setari ghidare vizuala-Tipuri de servicii-Autocamion-Popas
misuC
Membru

De unde ?!?
leolino64
Membru incepator

grazie,ciao leo
untudor
Membru incepator

misuC a scris:

De unde ?!?

Europe Here 2016.Q2
jony13
Membru

S-a gasit vre o solutie sa afiseze si parcarile de camion pe hartie noi de la Here?
Petrica16
Membru junior

Chiar daca folosesti harti de la Here pune in Content\poi si fisierele poi de la Tomtom.
Dupa , nu uita sa stergi folder save
jony13
Membru

Las si poiurile de la here?
Petrica16
Membru junior

Sigur,am spus pui "si" poi-uri de la Tomtom.Ciao.
alex1963
Membru

Igo Primo camioane,autoturisme ..etc ...cu afisare parcari , benzinarii ,restaurante ...si multe altele.
Are harti Ro _Q3.....restul trebuiesc puse .

Informatii vizibile doar membrilorAceste informatii pot fi vazute doar de membrii. Te rugam sa te Inregistrezi. Daca esti deja inregistrat pe acest site, te rugam sa te autentifici.
You can view all discussion threads in this forum.
You can start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.

Users Online Now

Guests Online: 5

Members Online: 0

· Total Members: 150,035
· Newest Member: valutz6969

Copyright © 2009-2016 GPS Zone RO.